Zabiegi na ciało

Oferta naszego salonu kosmetycznego obejmuje różnego typu zabiegi na skórę całego ciała, w tym zabiegi służące redukcji cellulitu. W tym zakresie możemy Państwu zaproponować terapię z zastosowaniem fal radiowych oraz zabiegi na bazie wyciągów z alg, soli morskiej i innych naturalnych substancji. Uzupełnieniem naszej propozycji są zabiegi oczyszczające oraz relaksujące. Jesteśmy przekonani, że te zabiegi przyczynią się do Państwa odprężenia i pozwolą na poprawę samopoczucia.

Fale radiowe RF (radiofrekwencja) na ciało

Fale radiowe wytwarzane są przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Fale radiowe RF to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów ciała. RF oddziałuje na tkanki powierzchowne oraz dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli lipolizy. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

Efekty zabiegów na ciało:

 • wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • działanie antycellulitowe
 • redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
Lipoliza ultradźwiękowa

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się urządzenie generujące fale ultradźwiękowe o mocy od 28-31 kHz. Zbudowane jest ono z aparatu wytwarzającego prąd oraz głowicy rozgrzewającej, która w połączeniu z ultradźwiękami ma zdolność rozbijania tkanki tłuszczowej. W pierwszy kolejności na skórę nakłada się preparat, który przyśpiesza rozgrzanie i upłynnienie tkanki tłuszczowej. Następnie przez głowicę przepuszczane są ultradźwięki, które nie tylko rozbijają tkankę tłuszczową, ale znacznie przyspieszają metabolizm oraz działanie układu limfatycznego. Dzięki temu usuwany jest on szybciej, a skóra staje się bardziej napięta.

Lipoliza jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Pierwsze efekty najczęściej pojawiają się po 4 do 6 zabiegów, odbywających się w minimum siedmiodniowych odstępach. Tuż po jego wykonaniu można wrócić do wykonywanych czynności, należy jednak pamiętać o przyjmowaniu dużej ilości płynów (ok. 2 litrów).

Dermomasaż

Zabieg antycellulitowy za pomocą dermomasażu

Dermomasaż to nowoczesne urządzenie umożliwiający wykonywać zabieg polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez dwie rolki. Dermomasaż (masaż leczniczy) usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry.

Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki. Zabiegi ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki, a także leczenie: blizn, oparzeń, obrzęków, niewydolności żylnej, żylaków, przeszczepów skóry, rozległej utraty tkanki, a także bólów kręgosłupa oraz złamań i kontuzji stawów.
Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem, rozstępami oraz ujędrnia ciało. Oprócz zabiegów terapeutycznych i estetycznych, masażer znajduje swoje zastosowanie w terapii opóźniającej starzenie. Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem: utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiany konturów są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka, odbudowę struktury kolagenowej i elastyny. Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask.

Należy przeprowadzać zabiegi 2 – 3 razy w tygodniu Zauważalne zmniejszanie cellulitu osiąga się po co najmniej 8 zabiegach. Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta.
Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1 – 3 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi.

Działanie urządzenia jest odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Pacjentka ma uczucie lekkości w części ciała poddanej zabiegowi. Dodatkowo skóra uzyskuje ładny, napięty wygląd oraz jest przyjemna i gładka w dotyku.

Należy wypijać dziennie około 2 litry płynów, co wspomaga usuwanie toksyn i stymuluje naturalny drenaż limfatyczny.

 • redukcja cellulitu i komórek tłuszczowych,
 • przywrócenie elastyczności skóry,
 • redukcja zmarszczek,
 • drenaż systemu limfatycznego,
 • stymulacja mięśni,
 • eliminowanie napięcia mięśni wywołanych intensywnymi ćwiczeniami,
 • przywrócenie krążenia w komórkach tłuszczowych.
Bandaże Arosha

BANDAŻE AROSHA – Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. AROSHAjest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Co to są bandaże Arosha?
Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.

Rodzaje bandaży:

 • Arosha Aqua Drain (drenaż)
 • Arosha Slim Cel (wyszczuplanie)
 • Arosha Cel Therm (cellulit)
 • Arosha Lipho Cel (wyszczuplanie + cellulit)
 • Arosha Firm Up ( ujędrnianie z efektem FRESH)
 • Arosha Push Up (zabieg na biust)
 • Bandaż Arosha + Masaż Antycellulitowy 30 Min.
 • Arosha Oedemacel – walka z cellulitem obrzękowym
 • Arosha Adipocel – walka z cellulitem włóknistym
 • Arosha FIRMING – liftingująco-modelujący

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?
Zabieg poprzedzony jest peelingiem, który poprawia wchłanianie aktywnych składników. Wybrany obszar owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Końcowym etapem procedury jest wmasowanie odpowiednio dobranego kremu. Zabieg należy stosować w seriach – ilość zabiegów i częstotliwość zalecana jest indywidualnie.

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?
Bandaże stosujemy na wybraną okolicę: nogi, pośladki, brzuch, ramiona lub biust.

FIRMING KIY – zabieg modelująco-liftingujący

Seria zabiegów specjalnie zaprojektowana, aby zliftingować i wymodelować sylwetkę, nadać jej sprężystość oraz odpowiednio nawilżyć skórę. Szczególnie zalecana jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się jako kuracja antystarzeniowa.

Seria zabiegów składa się z 8 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 80 minut

OEDEMACEL KIT – zabieg na cellulit wodny i obrzęki

Seria zabiegów stworzona do walki z problemami cellulitu wodnego i z obrzękami. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.

Seria zabiegów składa się z 8 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 80 minut

ADIPOCEL KIT – zabieg na cellulit włóknisty

Seria zabiegów skierowana do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych.

Seria zabiegów składa się z 8 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 80 minut

Zabieg bankietowy

Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi.

Efekt zabiegu:

 • Skóra napięta i dobrze nawilżona
 • Zmniejszenie obrzęków
 • Utrata do 3 cm w obwodzie

Czas trwania zabiegu: 80 minut

Zabieg ujędrniający biust

Zabieg poprawiający wygląd biustu, modelując jego kształt, a także powiększając o jeden rozmiar. Skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.

Seria zabiegów składa się z 4 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: 80 minut

Peeling całego ciała

Podczas zabiegu usuwamy martwe komórki naskórka przy użyciu naturalnych składników jakimi jest sól morska w połączeniu z naturalnym olejem. Dzięki peelingującemu masażowi Twoja skóra stanie się gładka, jędrna i idealnie nawilżona.

Czas trwania zabiegu: 60 minut